Požár nízké budovy v obci Žalany

6.6.2020

Jednotka SDH Žalany byla vyslána Krajským operačním střediskem Ústí nad Labem na požár rodinného domu v obci Žalany, ul. Pražská. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že požárem je zasaženo prakticky celé přízemí rodinného domu a částečně krov střechy. Hasiči, zde zasahovali v dýchací technice. Na zásahu se podílelo několik jednotek z okresu Teplice – JSDH Úpořiny a HZS Teplice. Při zásahu naštěstí nebyl nikdo vážně zraněn, obyvatelka domu byla převezena na pozorování do NsP Teplice. Zasahujícím hasičům se podařilo zachránit z domu pejska, který byl předán do péče pracovníkům Útulku v Žimu AnidDef. Jednotka SDH Žalany se následně po lokalizaci požáru a dohašovacích pracích vrátila zpět na základnu.

Sponzoři
Vytvořil

2018 © Ladislav Bašek

Facebook
Návštěvnost
  • Visitors today : 1
  • Total visitors : 6,422